• Drodzy Uczniowie !

• Życzymy Wam wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych fantastycznych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

Niech nadchodzące lato będzie dla nas wszystkich czasem radości i spokojnego wypoczynku byśmy pełni sił, energii i zapału mogli wrócić do dalszej pracy i nauki.☀️😎⛱️🏖️🌊🐚🩳🩱🍦

Wielu z Was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków kraju, świata. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze, wieczory spędzone przy ognisku, niebo usłane gwiazdami, pozostaną na zawsze w Waszej pamięci.

Bawcie się!!!

• UROCZYSTE POŻEGNANIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Po miesiącach wytężonej, ale owocnej  pracy, w uroczystym i radosnym nastroju pożegnaliśmy rok szkolny 2022/2023 oraz nasze Koleżanki i naszych Kolegów z klasy ósmej.

Pani p.o. Dyrektora szkoły Lucyna Brzezińska  serdecznie przywitała wszystkich zaproszonych gości  oraz uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły.

W pierwszej części akademii uczestniczyli uczniowie klas I – IV. Pani p. o. Dyrektora wraz z wychowawcami klas wręczyła świadectwa i nagrody uczniom osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Najlepsi uczniowie, zostali także nagrodzoni przez Wójta Gminy Rogóźno, a wszyscy uczniowie klasy trzeciej otrzymali upominki od Koleżanek i Kolegów z klasy drugiej oraz od Rady Rodziców. Po części oficjalnej uczniowie klasy III przedstawili piękny montaż słowno-muzyczny żegnając I etap edukacyjny.

W drugiej części akademii uczestniczyli uczniowie klas V – VIII. Tutaj również, Pani p. o. Dyrektora wraz z wychowawcami klas wręczyła nagrody uczniom osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. Było też mnóstwo nagród za osiągniecia sportowe, które wręczane zostały przez Panią wuefistkę. Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole, a także w klasie oraz za najwyższe osiągniecia w dziedzinie sportu zostali nagrodzeni  przez Wójta Gminy Rogóźno.

Na koniec uczniowie klas ósmych za pomocą wierszy, piosenek wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali nauczycielom za wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Do podziękowań uczniów dołączyli również rodzice.

W tej podniosłej atmosferze zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. I najważniejsze,  nadszedł czas na upragniony wypoczynek. 👩‍🎓👨‍🎓

• Podręczniki do religii na rok szkolny 2023/2024

WYDAWNICTWO JEDNOŚĆ

• „Miejsca pełne bogactw”

• „Spotkania ubogacające”

• „Tajemnice bogatego życia”

Klasa VII

• „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa”

Klasa VIII

• „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”

Autorzy:

Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak

• Wyjazd do Grudziądza

• BARDZO DZIĘKUJEMY RADZIE RODZICÓW naszej szkoły za sfinansowanie wyjazdu ❤️ , który odbył się 16 czerwca br.  Uczniowie naszej szkoły odwiedzili Muzeum Handlu Wiślanego Flis. Na tej wycieczce odbyły się zajęcia praktyczne. Na warsztatach piekarniczych uczestnicy zapoznali się z ciekawostkami związanymi z piekarnictwem, a także dowiedzieli się, jakie cechy charakteryzują niektóre gatunki zbóż. Ponadto każdy uczeń wykonał samodzielnie bułeczkę 🥖 Po tej przygodzie uczniowie wybrali się na Wieżę Klimek oraz Jarmark Spichrzowy🙂

• ,,Ratujmy wzrok Victorii”

• ,,Ratujmy wzrok Victorii” pod tym hasłem odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna, która polegała na zbieraniu plastikowych nakrętek. Uczniowie chętnie zaangażowali się w zbiórkę, za co bardzo dziękujemy. Wykorzystano sprzęt w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości do zrobienia zdjęć.

Zawsze można na Was liczyć! ❤️🙂

• Hospicjum ,,Nadzieja” w Toruniu – podsumowanie

• Kochani!!!

Dziś uczniowie naszej szkoły podsumowali działania, na rzecz Hospicjum ,,Nadzieja” w Toruniu.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli dary i zaangażowali się w akcję, która jest już naszą tradycją. Dziękujemy!!!

Pamiętajcie: Dobro zawsze wraca ❤️❤️❤️🙂

• III GMINNY DZIEŃ DZIECKA 2023

• 1 czerwca 2023r. na terenie Szkoły Podstawowej w Rogóźnie odbył się III Gminny Dzień Dziecka. Organizatorem dnia byli: Wójt Gminy Rogóźno oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rogóźnie. Uczniowie oraz przedszkolaki ze wszystkich szkół i przedszkoli z terenu gminy bawili się wspaniale.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten dzień dla naszych najmłodszych mieszkańców Gminy Rogóźno  był wspaniały, pełen smakołyków, wrażeń i zabaw!  🙂👧🧒 DZIĘKUJEMY!!!