Aktualności

          • „CUKIERKU, TY ŁOBUZIE!”

          • Uczniowie klas drugich z wielkim zaangażowaniem omawiali lekturę „Cukierku, ty łobuzie!”. Historia niesfornego kotka bardzo spodobała się dzieciom, dlatego podczas zajęć nie brakowało uśmiechu, ciekawych rozmów i mnóstwa pomysłów. 😊 Aby utrwalić wiadomości o lekturze, uczniowie przygotowali własne lekturowe leporello - kreatywne książeczki pełne zadań i informacji o bohaterach. Dzieci tworzyły metryczki książki, opisywały kotka Cukierka, rozwiązywały krzyżówki oraz zapisywały najważniejsze informacje dotyczące lektury. To była nie tylko świetna forma nauki, ale również doskonała okazja do rozwijania kreatywności i pokazania, że czytanie książek może być prawdziwą przyjemnością!  Efekty pracy naszych uczniów są naprawdę wspaniałe! 👏🐱

          • DZIEŃ MATKI W KLASACH 1-3

          • Z okazji Dnia Matki uczniowie klas 1-3 rozmawiali o rodzinie, miłości, wdzięczności i o tym, za co najbardziej kochają swoje mamy. ❤️ Dzieci przygotowywały upominki, laurki i niespodzianki. Uczniowie klasy trzeciej stworzyli również piękne opisy swoich mam pełne ciepłych słów, dziecięcej szczerości i uroczych spostrzeżeń 🥰.  Mamy nadzieję, że wszystkie mamy poczuły dziś ogrom miłości, jaki dzieci włożyły w przygotowanie swoich niespodzianek. Bo czasem najpiękniejszym prezentem są małe ręce wręczające laurkę i ciche: „Kocham Cię, Mamo”. 🌷 Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, dumy ze swoich dzieci i codziennych powodów do uśmiechu!

          • WYJAZD DO PICOLANDU

          •  W poniedziałek nasze przedszkolaki wybrały się na pełną atrakcji wycieczkę do Picolandu 🌞Na dzieci czekało mnóstwo radości i świetnej zabawy! Były zwierzątka, gry na świeżym powietrzu, zjeżdżalnie oraz łowienie rybek, które sprawiły maluchom ogromną frajdę 😊Nie zabrakło uśmiechów, wspólnych zabaw i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu👧🧒

          • TURNIEJ GRY RUMMIKUB

          • 21 maja 2026 roku w naszej szkole odbył się emocjonujący turniej gry Rummikub, w którym udział wzięli uczniowie z klas 4-8. Wydarzenie zostało zorganizowane w małej sali gimnastycznej i cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. Turniej rozpoczął się krótkim przypomnieniem zasad gry oraz losowaniem miejsc przy stolikach. Rozgrywki przebiegały w przyjaznej atmosferze, ale nie brakowało zdrowej rywalizacji i emocji do ostatnich minut każdej partii. Uczniowie wykazali się sprytem, logicznym myśleniem oraz umiejętnością planowania. Po kilku rundach wyłoniono zwycięzców. Najlepsi gracze otrzymali dyplomy oraz nagrody, a wszyscy uczestnicy słodki upominek. Turniej był świetną okazją do integracji uczniów, rozwijania umiejętności strategicznych oraz wspólnego spędzenia czasu. Organizatorzy zapowiedzieli, że podobne wydarzenia będą odbywać się częściej, ponieważ turniej spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem społeczności szkolnej. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie pięknych nagród❤️

          • PIKNIK EKOLOGICZNY

          • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pikniku Ekologicznym pt.: ,,Wodne zagadki”, który odbył się w Nowej Wsi. W ramach spotkania odbyła się sztafeta wiedzy o wodzie. Uczniowie na 10 stacjach rozwiązywali zadania o tematyce związanej z wodą. Wygrywała drużyna, która poprawnie odpowiedziała na wszystkie zadania w najkrótszym czasie. To był milo spędzony czas pełen wrażeń i dobrej zabawy💦💧

          • OBJAZDOWY TEATR

          • Dnia 6 maja w GOK -u w Rogóźnie pojawiła się prawdziwa magia teatru. Przyjechał objazdowy teatr lalkowy dla dzieci Vaśka z Torunia z przedstawieniem pt. ,,Piękna i Bestia''. Dzieci klasy 0 i 1 znają już ten teatr i ponownie z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy bohaterów. Sala była tak cicha, że nawet Bestia chyba się trochę speszyła. Uczniowie przeżyli przygodę w czystej postaci i mieli okazję nauki podstawowych zasad życia. Jedno jest pewne - dobra bajka, trochę magii i teatr lalek to przepis na piękny dzień w szkole. Teatr Vaśka to niewyczerpalne źródło radości i pierwszych przeżyć teatralnych dla każdego dziecka. Dziękujemy Dyrekcji GOK za zaproszenie.

          • WYCIECZKA DO OLSZTYNA

          • Uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Olsztyna i okolic 😊 Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w Kortosferze, gdzie czekało na nas mnóstwo eksperymentów chemicznych, zabawy i aktywności ruchowych.  Następnie odwiedziliśmy Polskie Radio Olsztyn, gdzie mogliśmy zajrzeć „od kuchni” do świata mediów. Uczniowie dowiedzieli się, jak powstają audycje radiowe oraz mieli okazję zobaczyć studio nagrań 🎙️ Kolejnym punktem wycieczki była Huta Szkła w Olsztynku. Tam poznaliśmy proces powstawania wyrobów szklanych i podziwialiśmy kunszt pracy hutników. To była niezwykle ciekawa i inspirująca lekcja 🎨 Wycieczka była pełna wrażeń, nowych doświadczeń i uśmiechów. Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni 😊 Dziękujemy organizatorom i opiekunom za wspaniale spędzony czas!

          • „ŻYWA LEKCJA HISTORII”

          • W naszej szkole odbyła się niezwykła „żywa lekcja historii”, która przeniosła uczniów w czasie i pozwoliła im poczuć klimat dawnych epok. Uczniowie klas 1–8 mieli okazję zobaczyć z bliska stroje historyczne, broń oraz przedmioty codziennego użytku sprzed setek lat. Podczas zajęć nie zabrakło ciekawostek, opowieści oraz interaktywnych pokazów. To była nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim cenna lekcja, która pokazała, że historia może być fascynująca i pełna emocji.

          • WYJAZD DO TEATRU PRZEDSZKOLAKÓW

          • ✨️ Dzieci z przedszkola wybrały się na wycieczkę do teatru na spektakl pt. "Pinokio".✨️ Wyjazd miał na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz naukę zasad kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. ✨️Spektakl w humorystyczny sposób pokazał dzieciom ,że najważniejsze wartości w życiu to: dobro, prawda i miłość.✨️

      • Kontakty

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogóźnie
        • SZKOŁA
          gabinet dyrektora 56 46 870 11
          sekretariat 56 46 884 11
          PRZEDSZKOLE
          gabinet wicedyrektora 56 46 884 20
        • Rogóźno 91A
          86-318 Rogóźno
          Poland
        • grudziądzki, kujawsko-pomorskie
        • /ZSPRogozno/domyslna
        • AE:PL-85796-43559-CWUDS-31
        • Adres przedszkola
          Rogóźno 73
          86-318 Rogóźno
        • Administrator strony
          Elżbieta Omieczyńska referent szkoły
        • OBWÓD SZKOLNY
          Rogóźno
          Rogóźno-Zamek
          Kłódka
        • Pielęgniarka szkolna
          Beata Chojnicka
          Czwartek 8.30 - 11.30
      • Logowanie